Duyurular

Psikoterapi Enstitüsü Cumartesi Konferansları Başlıyor

 • 4.50

Psikoterapi Enstitüsü Ücretsiz Cumartesi Konferansları Beyoğlu Şubesinde Başlıyor!

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Psikoterapi Enstitüsü Çarşamba Konferansları Başlıyor

 • 4.50

Psikoterapi Enstitüsü Ücretsiz Çarşamba Konferansları Beyoğlu Şubesinde Başlıyor!

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Psikoterapi Enstitüsü Pazar Konferansları Başlıyor

 • 4.50

Psikoterapi Enstitüsü Ücretsiz Pazar Konferansları Beyoğlu Şubesinde Başlıyor!

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Yurtdışından Katılan Kursiyerlerimiz Hk.

 • 4.50

Yurtdışından katılan kursiyerlerimizin eğitimlere online katılımı hakkında alınan karar

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Ücretsiz Konferanslarımız Herkese Açılıyor!

 • 4.50

Ücretsiz konferanslarımız aynı anda Youtube kanalımızdan canlı olarak yayınlanacaktır. Ön başvuruya gerek kalmadan izleyebilirsiniz.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Psikoterapi Enstitüsü Etbis Kayıtlıdır

 • 4.50

Psikoterapi Enstitüsü Etbis Kayıtlıdır

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Psikoterapi Enstitüsü Uzaktan Atölye Çalışmaları Başlıyor

 • 4.50

Uzaktan erişime açılan, çevrimdışı olan uluslararası atölye çalışmaları programlarının listesi aşağıdadır. Atölye sonunda Psikoterapi Enstitüsü Eğitmenlerine mail yoluyla ya da açılan platform üzerinden soru sorulabilecektir. Bu programlara uzaktan erişim ile devamlılık, denetim, bilgi kazanma, beceri edinme, katılım belgesi hak etme, sınava girme ve sertifikasyon süreçleri her bir atölye çalışması için özgün koşullar içermektedir. Konu ile ilgili özgün koşulları içeren detaylı bilgiler her atölye çalışması duyurusunun içinde ayrıca belirtilecektir.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Psikoterapi Enstitüsü Uzaktan Kongreler Başlıyor

 • 4.50

Uzaktan erişime açılan, çevrimdışı ulusal ve uluslararası kongre programlarının listesi aşağıdadır. Bu programlara uzaktan erişim ile devamlılık, denetim, bilgi kazanma, beceri edinme, katılım belgesi hak etme, sınava girme ve sertifikasyon süreçleri her bir kongre için özgün koşullar içermektedir. Konu ile ilgili özgün koşulları içeren detaylı bilgiler her kongre duyurusunun içinde ayrıca belirtilecektir.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Psikoterapi Enstitüsü Uzaktan Sempozyumlar Başlıyor

 • 4.50

Uzaktan erişime açılan, çevrimdışı sempozyum programlarının listesi aşağıdadır. Bu programlara uzaktan erişim ile devamlılık, denetim, bilgi kazanma, beceri edinme, katılım belgesi hak etme süreçleri her bir sempozyum için özgün koşullar içermektedir. Konu ile ilgili özgün koşulları içeren detaylı bilgiler her sempozyum duyurusunun içinde ayrıca belirtilecektir.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Telegram Grubu Üyelik Hk

 • 4.50

Psikolog, psikolojik danışman, tıp hekimi, sosyal hizmet uzmanı, psikiyatri hemşiresi, klinik psikog (tezli), öğrenci ve aile danışmanı

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Psikoterapi Enstitüsü Offline Eğitimler Devam Ediyor

 • 4.50

Uzaktan erişime açılan, ağırlıklı olarak çevrimdışı ve zaman zaman çevrimiçi olan eğitim programlarının listesi aşağıdadır. Bu programlara uzaktan erişim ile devamlılık, denetim, bilgi kazanma, beceri edinme, katılım belgesi hak etme, sınava girme ve sertifikasyon süreçleri her bir eğitim için özgün koşullar içermektedir. Konu ile ilgili özgün koşulları içeren detaylı bilgiler her eğitim duyurusunun içinde ayrıca belirtilecektir.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Aile Danışmanlığı Eğitimi Yakında Başlıyor

 • 4.50

Sizlerin yakinen bildiğiniz gibi ruh sağlığı profesyonellerinin hukuki olarak çalışma koşulları net değildir. Ruh sağlığı alanı bir çok disiplini, bölümü ve mesleği ilgilendirmektedir.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Türkiye Bütüncül Psikoterapi Dergisi Yeni Sayısı Çıktı

 • 4.50

2021 - Cilt: 4 Sayı: 8 için tıklayınız.

DETAY İÇİN TIKLAYIN