Psikoterapi Eğitimleri

Bütüncül Psikoterapi 12 Aylık Teorik Offline Eğitimi

 • 4.50

Bütüncül Psikoterapi 12 Aylık Teorik Eğitim offline olarak açılmıştır. Eğitim canlı değildir.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Kitap ve Eğitim Ödemeleriniz İçin Sitemiz

 • 4.50

yayin.psikoterapi.com sitemizden istediğiniz kitaplarımıza, eğitimlerimize, sempozyumlarımıza ve konferanslarımıza ulaşabilir, kayıt yaptırdıktan sonra ödemeleriniz kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Hipnoz Eğitimi

 • 4.50

Sağlık alanında çalışan uzmanların, tanı ve tedavi amaçlı olarak kullanabilecekleri hipnoz hakkında teorik bilgileri edinmeleri ile hipnoz tekniklerini uygulama becerilerini kazanmalarını ve geliştirmelerini hedeflemektedir.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Psikanalitik Psikoterapilerde Masterson Yaklaşımı Eğitimi

 • 4.50

Ruh sağlığı alanında çalışan uzmanlara ve bu alana yönelmiş öğrencilere, psikanalitik psikoterapi uygulamalarından biri olan J.F. Masterson ‘ın “Terk Depresyonu Kuramı” hakkında ihtiyaç duyabilecekleri bilgi ve deneyimin paylaşılması amaçlanır.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Duygu Odaklı Bireysel Terapi Eğitimi

 • 4.50

Bu dört aylık yoğun eğitimde katılımcılara psikoterapide duygularda daha doğrudan çalışmak için gereken becerilerin sağlanması amaçlanmaktadır. Eğitimin odak noktası deneyimsel çalışma olup çekirdek duygusal yapılarda değişimin nasıl yaratılacağını öğrenilecektir.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Duygu Odaklı Çift Terapisi Eğitimi

 • 4.50

Ruh sağlığı alanında psikoterapist olarak çalışan uzmanlara, duygulanımın doğası ve evlilikte yaşanan sıkıntılardaki rolü, bağlanma ve kimlik konuları, etkileşimleri yeniden yapılandırma, yatışma ve affetme üzerine teorik ve metodolojik yaklaşımların klinik uygulama örnekleri yoluyla paylaşılması.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Rüya Eğitimi

 • 4.50

Bütüncül Psikoterapi perspektifinden rüya yorumlama becerisi edindirmeyi amaçlar.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Bütüncül Oyun Terapisi Eğitimi

 • 4.50

Oyun terapisi, bu konuda eğitim görmüş terapist ve çocuk arasındaki dinamik kişilerarası ilişki olarak tanımlanır. Oyun terapisti, çocuğun kendisini doğasındaki iletişimle, yani oyunla sağlıklı bir şekilde ifade edebilmesi (duygusal, davranışsal, deneyimsel ve düşüncesel olarak) ve keşfedebilmesi için, seçilmiş oyun materyellerine başvurur.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Süresi Sınırlı Dinamik Psikoterapi Eğitimi

 • 4.50

Ruh sağlığı alanında psikoterapist olarak çalışan uzmanların, kişilik bozukluklarına yönelik psikoterapi uygulamalarında süresi sınırlı dinamik psikoterapiyi de farklı bir yöntem olarak tanımaları ve uygulama örnekleri üzerinden bilgi ve deneyimin paylaşılması amaçlanır.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Aktarım Odaklı Terapi Eğitimi

 • 4.50

Ruh sağlığı uzmanlarıyla borderline kişilik örgütlenmesi ve bu bozukluğun tedavisinde etkin olarak kullanılan Aktarım Odaklı Terapi stratejileri, taktikleri ve tekniklerine ilişkin teorik ve metodolojik bilgilerin paylaşılması, video gösterimleri ve vaka süpervizyonları yoluyla Aktarım Odaklı Psikoterapi kuramsal temelinin ve uygulama becerilerinin pekiştirilmesi amaçlanır.

DETAY İÇİN TIKLAYIN

Bütüncül Psikoterapi Eğitimi 12 Aylık Teorik Eğitim

 • 4.50

Bu program dört yıllık programın ilk yılının aynısıdır. Ağırlıklı olarak teorik eğitim verilmesine rağmen interaktif ve rol uygulamalarının olduğu beceri kazandırma ve vaka tartışmalarının sürdürüldüğü bir programdır.

DETAY İÇİN TIKLAYIN